O nás

Vážení cestovatelé,

nejprve mi dovolte, abych Vám poděkovala za návštěvu těchto webových stránek popřála Vám, aby Vaše cesty byly plné krásných a nezapomenutelných zážitků.


Naší snahou je, aby si u nás vybral dovolenou opravdu každý. Cestovní agentura Atlas s.r.o. je autorizovaný prodejce zájezdů více než 200 cestovních kanceláří, proto již nemusíte obcházet jednotlivé cestovní kanceláře a postačí, aby jste si dovolenou vybrali v pohodlí domova nebo v naší kanceláři, kde se na nás můžete s důvěrou obrátit i pokud budete mít jiný cíl dovolené, než najdete na našich webových stránkách.


V zázemí naší kanceláře máme velký výběr katalogů pobytových, poznávacích, exotických zájezdů, víkendů v ČR, lázeňských pobytů, eurovíkendů, letenek. Vždy se budeme snažit uspokojit Vaše přání. Cestovní kanceláře jsme pro Vás vybírali podle jejich působení na trhu, členství v asociacích cestovního ruchu (ACK, ACCKA), referencí, a našich zkušeností. Všechny partnerské cestovní kanceláře jsou povinně pojištěné dle zákona č.159/1999 sb. O podmínkách podnikání v cestovním ruchu.


Od nás zakoupíte zájezdy dle ceníků jednotlivých cestovních kanceláří s platnými slevami a výhodami, ceny nenavyšujeme a neměníme, naopak se snažíme vybrat pro klienta nejvýhodnější a nejlepší nabídku. Také slevy, které Vám nabízí cestovní kancelář, jsou platné i při zakoupení u nás.

Pokud nemáte čas nás navštívit osobně, využijte našeho webového vyhledávače zájezdů. Zajistíme pro Vás kompletní servis přes email nebo telefon. Vypracujeme Vám nabídku dle Vašich požadavků, případně Vám můžeme zasílat nabídky last moment na Váš email. Věříme, že Vás naše široká nabídka zaujme. Nabízíme dovolenou v mnoha destinacích, přinášíme individuální přístup a pomůžeme s výběrem dovolené dle Vašich představ.


Těšíme se na Vás!    

                                                               
Za tým Cestovní agentury Atlas, s.r.o.


Eva Michlová (roz. Stehlíková) DiS., majitelka

O nás