Dárkové poukazy

Originální dárek pro Vaše blízké.


Přemýšlíte o dárku pro Vaše blízké - k narozeninám, svátku, výročí, jako vánoční dárek nebo pro jinou příležitost? Máme pro Vás jednoduché řešení. Vybírání vhodného dárku je obvykle složité a trefit se do vkusu druhého obtížné. Vyberte si u nás dárkový poukaz, který navrhneme přesně dle Vašich představ. Na poukaz můžeme využít i Vaše fotografie, tím větší bude překvapení obdarovaného.


Obdarovaný si pak dle Vlastních představ vybere dovolenou svých snů, výlet nebo bude čerpat ostatní naše služby jako nákup vstupenek, jízdenek nebo letenek. Platnost poukazu obvykle uvádíme 1 rok. To je dostatečně dlouhá doba na vyčerpání předplacených služeb.


Proč si zakoupit dárkový poukaz?

  • je vhodný pro toho, kdo rád cestuje, ale vy nevíte kam a jaký termín je pro něj nejvhodnější
  • obdarovaný si sám vybere, na jaké služby bude chtít dárkový poukaz uplatnit
  • nabízíme velké množství zájezdů od více jak 200 cestovních kanceláří a další množství doplňkových služeb, z čehož si určitě vybere každý

Výši hodnoty poukazu si určíte sami, dle Vašich představ. Dárkový poukaz je také možné blíže domluvit telefonicky nebo přes e-mail a poté zaslat na Vaši adresu poštou. Platba za poukaz je možná hotově nebo převodem na účet.


Důležité k dárkovým poukazům 

  • hodnotu poukazu je nutné vyčerpat v době platnosti
  • v případě, že je hodnota zakoupené služby vyšší než hodnota poukazu je nutné rozdíl uhradit
  • dárkový poukaz nelze směnit za hotovost
 
 

 

 

Dárkové poukazy